Starfield Wiki:Lista zadań

Z Starfield Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Lista ta zawiera szeroki zakres projektów, które redaktorzy uznali za wymagane do zrealizowania na Starfield Wiki. Więcej ogólnych wag dotyczących tego, w jaki sposób możesz pomóc na wiki znajdziesz na stronie przewodnika.

Wszyscy redaktorzy mogą dodawać tu swoje pomysły lub zacząć współpracę nad projektami już tu się znajdującymi. Więcej szczegółów jak dodać projekt do listy lub jak się zapisać do już istniejących projektów znajduje się na dole strony.

W wielu przypadkach opis projektu jest bardzo ogólny. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na jego temat, zadaj pytanie na stronie dyskusji. I nie przejmuj się, pytanie o projekt nie oznacza, że musisz się do niego dołączyć!

Starfield[edytuj kod]

  • Obecnie brak projektów. Zadania zaczniemy rozpisywać po premierze gry. Wtedy zaczniemy uzupełnianie informacji o postaciach, lore, zadaniach i lokacjach w grze.

Zadania na stronie[edytuj kod]

  • Uzupełnienie dokumentacji w plikach pomocy. **W trakcie prac przez Amfidiusz
  • Stworzenie wytycznych dotyczących tworzenia nowych stron oraz ich stylistyki. **W trakcie prac przez Amfidiusz
  • Stworzenie regulaminu i etykiety wiki. **W trakcie prac przez Amfidiusz

Instrukcje[edytuj kod]

Praca nad zadaniem[edytuj kod]

  1. Przejrzyj listę i zobacz, czy coś Cię zainteresuje.
  2. Jeżeli nie potrafisz rozgryźć co oznacza opisane zadanie lub potrzebujesz więcej szczegółów, napisz wiadomość na stronie dyskusji.
  3. Jeżeli zaczniesz pracę nad jakimś projektem, oznacz to na tej stronie. Dodaj swoje imię na końcu linijki.
  4. Jeżeli zadanie jest przeznaczone tylko dla jednej osoby, możesz je wykreślić z listy używając <s> na początku i </s> na końcu linijki. Inni redaktorzy będą wtedy wiedzieli, że nie muszą się tym zajmować.
  5. Gdy skończysz zadanie, usuń je z powyższej listy.

Dodawanie zadania[edytuj kod]

Każdy redaktor może dodać zadania do listy: jeżeli widzisz, że czegoś brakuje na stronie, dodaj to! Jeżeli nie jesteś pewien swojego pomysłu lub chciałbyś usłyszeć opinie innych redaktorów na jego temat, umieść go na stronie dyskusji lub na naszym forum. Po zamieszczeniu nowego zadania sprawdzaj tę stronę regularnie, gdyż inni redaktorzy mogą potrzebować nieco więcej objaśnień dotyczących Twojego pomysłu.